Instagram Story İndirme Nasıl Yapılır?

Instagram story indirme, Instagram üzerinde paylaşılan hikayelerin indirilmesini sağlar. Instagram kullanan kişiler hesaplarında yaşantılarına dair hikayelerin paylaşımını yaparlar. Bu paylaşımlar bazen resim şeklinde bazen de video şeklinde olur.

Yapılan paylaşımların kalitesi ve güzelliği o hesapları takip edenlerin hikaye indirme isteği duymasına sebep olur. Ancak bu hikayeleri indirmek kolay değildir. Bu sebeple geliştirilen hikaye indirici uygulamaların kullanılması gerekir.

Ancak hikaye indirmek isteyen kişilerin isteklerini kolay bir şekilde yerine getirebilmeleri için Instagram story indirme aracı geliştirilmiştir. Bu araç ücretsiz olarak Instagramda paylaşılan hikayelerin indirilmesine yardımcı olur.

Eğer Instagram hesaplarında beğendiğiniz öne çıkanhikayeleri indirmeyi düşünüyorsanız bu aracı kullanarak o resme veya videoya sahip olabilirsiniz.

Instagram Hikaye İndirme Yöntemleri Nelerdir?

Instagram hikaye indirme yöntemleri Instagram uygulamasında 24 saatsüreyle paylaşımda olan hikayelerin indirilebilmesi için geliştirilmiş olan yöntemlerdir.

Bu yöntemler arasında Google Play üzerinden indirilen uygulamalar bulunur. Ancak bu uygulamalar güvenilir değildir ve indirme işlemi sırasında kişilerin kişisel özelliklerini alabilme özelliği vardır. Bunun için insanlar uygulama indirmek konusunda çekinirler.

Ancak https://instagramtakipcisatinal.com/sifresiz-ve-programsiz-instagram-story-indir sayfası aracılığıyla kullanılan araç hem ücretsiz kullanım sağlar hem de kişisel bilgilerin verilmesine gerek duymaz.

Bu sebeple eğer Instagram hikayeleri indirmek istiyorsanız bu aracı kullanarak hikayeleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ancak hikayeleri indirebilmek için hikayeyi paylaşan kişinin hesabının herkese açık olması gerektiğini bilmeniz gerekir. Hesabın gizli olması durumunda hikayeyi PC veya telefonunuza indiremezsiniz.

Instagram Story İndir Aracı Nasıl Kullanılır?

Instagram hikaye indirme aracını android cihazınıza veya bilgisayarınıza indirmeden kullanabilirsiniz. Bunun için siteye ulaşmanız yeterlidir. Siteye ulaştıktan sonra bir Instagram kullanıcısının paylaşmış olduğu hikayeyi indirmek için araçtan yararlanmaya başlarsınız. Bunun için şu aşamaları gerçekleştirmeniz gerekir.

BU YAZI İLGİNİ ÇEKEBİLİR  Instagram Müşteri Hizmetleri ile İletişime Nasıl Geçilir?

1.Aşama: Web sitesine girin

Instagram hikaye indirme için kullanabileceğiniz araç için öncelikle Instagramtakipcisatinal.com adresine girmektir. Bu adresten Araçlar bölümünden Instagram Araçları bölümüne seçerek araca ulaşabilirsiniz.

Instagram Story İndirme

2.Aşama: Instagram’da story indirmek istediğiniz hesabın kullanıcı adını indirme bölümüne yazın

Instagram kullanıcı adı yazan yere öne çıkanların arasında beğendiğiniz hikayeye sahip olan hesabın kullanıcı adını yazmanız gerekir. Kullanıcı adını yazdıktan sonra mavi renkteki indir butonuna basabilirsiniz. Ardından Güvenlik Kontrolü menüsü karşınıza çıkar.

Instagram Hikaye İndirme

3.Aşama: Resim doğrulamasını yapın

Güvenlik kontrolüne onay vermenizin ardından hikaye video kaydetme ve indirme işleminin gerçekleşmesi için resim doğrulamasını yapmanız gerekir. Bu doğrulamada size verilen resimden sorguya uygun resmi seçmeniz istenir. Bu resimler araba, yangın musluğu, trafik lambası veya yaya geçidi olabilir. Resimde bulmanız istenilen resimleri bularak doğrula butonuna basabilirsiniz.

Instagram Story İndirme Adımları

4.Aşama: Açılan sayfadan beğendiğiniz hikayeyi indirebilirsiniz

Yaptığınız doğrulama işleminden sonra seçtiğiniz hesabın story gönderileri açılır. Siz bu gönderilerden indirmeyi düşündürdüğünüz seçerek indir butonunu kullanabilirsiniz.

Instagram Story İndir

İndir butonuna basmanızın ardından seçtiğiniz hikaye yeni bir sayfada büyük boyutta açılır. Siz bu sayfadan hikaye resimse resmin üzerine tıklayıp resmi kaydedebilirsiniz. Eğer seçtiğiniz hikaye video ise video üzerinde yer alan ⁝ simgesini tıklayarak indir sekmesini tıklayabilir ve videoyu indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Instagram İstatistik Görme Yöntemleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam: Ortalama: ]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir