Instagram Takip Etmeyenler Bulma ve Tespit Etme

Instagram takip etmeyenler bulma aracı Instagram kullanıcılarının takipçi durumlarını öğrenmelerini sağlamak amacıyla geliştirilmiş bir araçtır. Kişiler sevdikleri kişilerin ya da arkadaşlarının onları takipedip etmediğini öğrenmek isterler.

Özellikle özel duygular besledikleri insanlar tarafından takip edildiklerini öğrendiklerinde mutlu olurlar veya takip edilmediklerinde üzülürler. Ama kimlerin ona değer verdiğini de bu sayede anlamış olurlar. Takipçi analizi yapmak için geliştirilmiş ücretli uygulamalar vardır ancak bu uygulamaların güvenli olmaması sebebiyle ücretsiz araç üretilmiştir.

Bu araç siteye girilip kullanıcı adıyla yapılan sorgulama sayesinde ücretsiz olarak takipçilerin öğrenilmesini sağlar. Eğer hesabınızı takip etmeyenler olup olmadığını merak ediyorsanız ücretsiz olan bu aracı kullanarak gerçeği öğrenebilirsiniz. İsterseniz sizi unfollow eden yani takip etmeyen hesapları sizde takip etmeyi bırakabilirsiniz.

Instagram Takip Etmeyenler Aracı Nasıl Kullanılır?

Takip etmeyenler aracı Instagram da takip etmeyenleri bulma amacıyla kullanılır. Ücretsiz olan bu uygulama ile Instagram hesabınıza ait olan kullanıcıadınızıaraca girip sizlerin kimi takip edip etmediğini öğrenebilirsiniz. Instagram takipçi kontrolü yapmanızı sağlayan programsız ve ücretsiz aracın kullanımı şu şekildedir;

1.Adım: Aracı kullanabileceğiniz sayfaya girin.

Araç https://Instagramtakipcisatinal.com/ucretsiz-Instagram-takip-etmeyenler-bulma sayfası üzerindedir. Öncelikle Google veya diğer arama motorlarının yardımıyla sayfaya gidin. Karşınıza şu sayfa çıkacaktır.

Şifresiz Instagram Takip Etmeyenler

2.Adım: Sorgulama bölümüne kullanıcı adınızı yazın.

Sayfaya ulaştığınızda kullanıcı adı sorgulama bölümü göreceksiniz. Bu sorgulama bölümüne Instagram hesabınıza ait olan kullanıcı adınızı yazın. İsterseniz merak ettiğiniz bir hesaba ait kullanıcı adını da yazabilirsiniz. Kullanıcı adını yazdıktan sonra ise Sorgula butonuna tıklayın.

Instagram Takip Etmeyenleri Bulun

3.Adım: Sorgulama sonrasında güvenlik kontrolü sorusunu yanıtlayın.

Sorgulama işleminin ardından açılan güvenlik kontrolünü ve doğrulama sorusunu yanıtlayarak Doğrula yazan butona tıklayın.

BU YAZI İLGİNİ ÇEKEBİLİR  Instagram Dondurulan Hesabı Açma

4.Adım: İşlem sırasının bitmesini bekleyin.

Yaptığınız doğrulamanın ardından açılan sayfada karşınıza işleminizin sıraya alındığını belirten bir not çıkar ve beklemeniz önerilir.

Instagram Takip Etmeyenleri Bul

Sıralamanın sonuçlanması bekleyin.

Instagram Takip Etmeyenleri Bulma

Takip etmeyenler aracı kullanarak yaptığınız sorgulamanın ardından açılır. Bu sayede sizin takip ettiğiniz hangi hesapların sizi takip etmediğini bulabilirsiniz.

Instagram hesapları liste halinde sizin için yayınlanır ve sizler hesapları okuyarak artık kimler tarafından geri takip edilmediğinizi öğrenebilirsiniz.

Ancak Instagram da takip etmeyenleri bulma uygulamasını kullanabilmeniz için Instagram hesabınızın takipçi sayısının 7000 binden fazla olmaması gerekir.

Takipçi sayınız 7 bin altında ise uygulama sayesinde hesabınızı takibi bırakanlar kolay bir şekilde görülür.

Takipçi sayınız fazla olduğunda takibi bırakanları görmeniz biraz zaman alabilir ancak araç hızlı çalıştığı için normal şartlarda takip etmeyenleri bulmak için harcayacağınız zamanı harcamazsınız. Üstelik bu uygulamayı her istediğinizde ücretsiz bir şekilde hesabınız için kullanabilirsiniz.

Instagram Takip Etmeyenler Bulma Aracı Neden Kullanılır?

Instagram takip etmeyenleri bulma aracı sizi kimlerin takip edip etmediğini bulmanıza yarayan bir araçtır. Bu araç sayesinde takip etmeyen kişileri takip etmeyi bırakabilirsiniz.

Instagram Takip Etmeyenler Aracının Ücreti Var Mıdır?

Takip ettiğiniz ancak sizi takip etmeyenleri bulmak için kullanacağınız aracın herhangi bir ücreti yoktur. Aracın yer aldığı siteye girerek aracı ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Instagram Takip Etmeyenler Aracı Kaç Kere Kullanılabilir?

Instagram takip etmeyenler aracını kullanmanın belirlenmiş bir sınırlaması yoktur. Bu sebeple aracı istediğiniz kadar kullanarak takip etmeyenleri sorgulayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Instagram İstatistik Görme Yöntemleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam: Ortalama: ]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir