Instagram Video İndirme Yöntemleri

Instagram video indirme, Instagram üzerinde paylaşılan videoların indirilmesi işlemine verilen isimdir. Instagram uygulamasında ünlüleri veya arkadaşlarınızı takip ediyorsanız eğer onların paylaştıkları videoları indirmek isteyebilirsiniz.

Bu bazen bir şarkı videosu olabilir bazen de özel videolar olabilir. Instagram videosu indirmeyi isteme amacınız genellikle beğendiğiniz videoyu saklamak ve izlemek istediğinizde bulabilmektir. Bunun için Instagram video indirmek mümkün mü? Gibi sorular sorabilirsiniz. Instagram hesaplarında paylaşılan videoların indirilebilmesi mümkündür.

Ancak bunun için genellikle uygulama indirerek video indirme işlemini gerçekleştirmek tercih edilir. Ancak bu yazımızda herhangi bir uygulama indirmenize gerek kalmadan online olarak kullanabileceğiniz Instagram video indirme aracı nasıl kullanılır ve Instagram videosu nasıl indirilir anlatacağız.

Instagram Video İndirme Yöntemleri Nelerdir?

Instagram video indirme aracı kullanarak video indirme yöntemleri iki tanedir. Bunlar mobil cihazlardan indirme aracını kullanarak video indirmek ve bilgisayara Instagram videolarını indirmektir. İlk olarak bilgisayar üzerinden ücretsiz video indirme aracını kullanarak nasıl video indirebileceğinizi anlatacağız;

1.Adım: Instagram video indir aracına ulaşın

Instagram video indirme aracını ücretsiz ve şifresiz bir şekilde, mobil telefon veya bilgisayarınızdan herhangi bir program yüklemeden kullanabilirsiniz. Bağlatıya tıklamanı durumunda aşağıdaki ekran açılacaktır ve adımları uygulayarak video indirme işlemizi yapabilirsiniz.

2.Adım: Instagram kullanıcı adını indirme bölümüne yazın.

Açılan sayfada bulunan araçtaki kullanıcı adı veya Instagram video linki yazan bölüme indirmek istediğiniz kullanıcı adını yazın. Ardından da indir butonuna basın.

Bu işlem zaman alabilir. Bunun için sayfada yer alan “video indirme aracımızın indirme süresi diğer araçlarımıza göre zaman alabilir. Lütfeden sayfadan ayrılmayın ve indirme işleminin tamamlanmasını bekleyin” talimatına uyun.

3.Adım: Kullanıcı adı yerine video linkini girin.

Kullanıcı adı üzerinden indireceğiniz videoyu bulmanız zor olabilir. Bunun için Instagram video linkini yazın. Bunun için Instagram hesabınızla giriş yapın. Ardından ise indirmek istediğiniz videoya ulaşın.

BU YAZI İLGİNİ ÇEKEBİLİR  Instagram İstatistik Görme Yöntemleri

Videoya ulaştığınızda videonun sağ üst köşesinde bulunan… kısmına tıklayın. Ardından açılan sayfada yer alan bağlantıyı kopyala bölümüne tıklayarak video linkini kopyalayın.

4.Adım: Video linkini araca yapıştırın.

Kopyaladığınız video linkini video indirici araca yapıştırın. Daha sonra videoyu indir komutunu verin.

5.Adım: Güvenlik kontrolüyle robot olmadığınızı ispat edin.

6.Adım: Videoyu indirin.

Robot olmadığınızı doğruladıktan sonra link yazdığınız sayfaya geri dönersiniz. Bu sayfada seçtiğiniz videoya görünür ve video altında indir butonu bulunur. İndir butonuna tıklayarak video indirebilirsiniz.

Programsız Instagram Video Nasıl İndirilir?

Instagram video indirme, programsız Instagram videoları nasıl indirilir sorusuna bilgisayar üzerinden yapılacak video indirme işlemini anlatarak verdik. Ayrıca Instagram videoları android cihazlarınız aracılığıyla da indirilebilir.

Bunun için izlemeniz gereken yollar ise şunlardır;

  • Android cihazınızda yer alan Google Chrome tarayıcı uygulamasına girin.
  • Tarayıcıya https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-video-indir linkini yazın ve sayfaya gidin.
  • Sayfaya ulaştıktan sonra indirmek istediğiniz video linkini Instagram uygulaması üzerinden bularak Bağlantıyı kopyala yöntemiyle kopyalayın.
  • Kopyaladığınız video linkini video indirici araca yapıştırın. Ardından indir butonuna tıklayın.
  • Videonun araca yüklenmesinin ardından indir butonuna tekrar basarak indirmek istediğiniz videoları cihazınıza indirebilirsiniz.

Instagram videolarını telefona kaydetme veya android cihaza indirmek için bilmeniz gereken bir durum vardır. O durumda indirmeyi düşündüğünüz videonun herkese açık bir hesap tarafından paylaşılmış olması gerektiğidir. Aksi takdirde beğendiğiniz videoyu indirmekte zorlanır veya büyük olasılıkla indiremeyebilirsiniz.

Instagram Video İndirme Aracının Fiyatı Ne Kadar?

Instagram video indirme aracı ücretsiz bir araçtır ve bu sebeple de aracın herhangi bir ücreti yoktur.

Video İndirme Aracının Kullanım Limiti Var Mıdır?

Video indirme aracının kullanım limiti yoktur. Bu yüzden istediğiniz zaman siteye girerek aracı kullanabilirsiniz.

Programsız Video İndirmek Ne Kadar Sürer?

Programsız video indirme işlemi linki biliyorsanız sadece birkaç dakika sürer ve linkin yüklenmesiyle indirme işlemini yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Instagram Fotoğraf İndirme Yöntemleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam: Ortalama: ]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir