Ücretsiz Youtube Video İndirme Araçları

Youtube video indirme aracı video izleme ve dinleme platformu olan Youtube üzerinde paylaşılan videoların indirilmesini sağlar. Eğer Youtube üzerinde bir video beğendiyseniz o videoyu sürekli dinlemek ya da izlemek isteyebilirsiniz.

Bu durumda internetiniz sizin için yeterli olmaz ancak video indiraracı o videoyu bilgisayarınıza ve telefonunuza indirmenize yardımcı olur. Ayrıca bu araçla video indirirken format değişikliği de yapabilirsiniz. İsterseniz Youtube üzerinde izlediğiniz bir videoyu mp3 formatında indirebilirsiniz.

Böylelikle istediğiniz zaman şarkı olarak dinleyebilirsiniz. Bunun için uzun uğraşlar vermeniz gerekmez araç üzerinde indirme işlemi yaparken istediğiniz formatı seçmeniz yeterli olur.

Sonrasında video sizin istediğiniz formata dönüştürülür ve ardından indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Aracı kullanarak sınırsız video indirme yapabilirsiniz. Ayrıca isterseniz platforma yüklenmiş olan sinema filmlerini de araç yardımıyla ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Ücretsiz Youtube Video İndirme Yöntemi

Youtube video indir aracı ile video indirme yöntemi oldukça kolay bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanmak için tek yapmanız gereken link üzerinden araca ulaşmaktır.

Youtube MP4 Video İndir

Ardından ise Youtube üzerinde yer alan videonun linkini sorgulama bölümüne yazarak videoyu bulabilirsiniz. Bulma işleminin ardından seçtiğiniz formatta hazırlanmış olan videoyu indirebilirsiniz.

Bilgisayara Veya Telefona Youtube Video Nasıl İndirilir?

Youtube video indir aracı ile bilgisayar veya telefona videoindirme işlemi nasıl yapılır? Anlatacağımız adımları uygulamanız gerekir.

1.Adım: Youtube video linkini alın.

Aracı kullanmaya geçmeden önce telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirmek istediğiniz videonunlinkini alın. Bu sizin araçta direkt sorgulama yapmanızı sağlar.

BU YAZI İLGİNİ ÇEKEBİLİR  Instagram Nasıl Kayıt Olunur?
Youtube Video İndir Link

2.Adım: Aldığınız linki video indir aracına yapıştırın.

Youtube üzerinden aldığınız resmi aracın sorgulama bölümüne yapıştırın ve ardından sorgulama butonuna tek tıkla tıklayın.

3.Adım: İndireceğiniz çözünürlük oranını belirleyin.

Sorgulamanın ardından karşınıza çıkan sayfada videoya dair çözünürlük bilgileri yer alır. Bu çözünürlükler sizin indireceğiniz videonun kalitesini belirler. Videoyu hangi kalitede indirmek istiyorsanız onu belirleyebilirsiniz. Bu bölümden videoları mp4 olarak istediğiniz çözünürlükte indirebilirsiniz.

4.Adım: Mp4 dışında format belirleyebilirsiniz.

Araç aracılığıyla video indirme işlemi sadece mp4 formatında olmaz. İsterseniz videoyu farklı formatta indirebilirsiniz. Bu formatlar audio veya mp3 formatlarıdır. Youtube videolarını mp3 olarak indirmek istiyorsanız mp3 bölümünü seçmeniz gerekir.

Youtube MP3 MP4 Video İndir

Seçiminizin ardından indir butonuna basarak indirme işleminizi başlatabilirsiniz. Butona basmanızla dönüştürücü çalışmaya başlar ve dönüşüm sonrasında mp3 olarak beğendiğiniz videoyu indirebilirsiniz.

Youtue video indirme aracını aynı yöntemlerle cep telefonunuz üzerinden kullanabilirsiniz. Video için ios veya android cihazınızın hafızası yeterli değil de çözünürlük ve dosya boyutunu değiştirerek indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Youtube Video İndirme Aracıyla Kaliteli Video İndirilir Mi?

Youtube video indirme aracı HD kalitede video indirmeyi sağlar. HD video indirmek isterseniz 1080 p ve 720 p çözünürlüklerini tercih edebilirsiniz.

Mp3 İndirmek Mümkün Mü?

Youtube video indir aracı aynı zamanda bir dönüştürücü görevi de görür bu sebeple videoları mp3 formatında indirebilirsiniz. Ayrıca isterseniz m4a formatında da indirebilirsiniz.

Kimler Video İndirme Aracını Kullanabilir?

Youtube üzerindeki videoların indirilmesini sağlayan aracı kullanmak için bir kişi sınırlaması yoktur. Bu sebeple isteyen herkes siteye girerek aracı ücretsiz şekilde kullanabilir.

Bir önceki yazımız olan Instagram Takip Etmeyenler Bulma ve Tespit Etme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir